Enflasyonla Topyekun Mücadele

16 Aralık 2018, 18:55

Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak, tarafından açıklanan “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı” kapsamında kurumumuz program süresi boyunca üretmiş olduğu milli iş yazılımlarında %30 indirim uygulayacaktır. 

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, enflasyonla mücadele kapsamında yüzde 10 indirim kampanyası başlattıklarını açıkladı. "Küresel olarak çok büyük bir değişim süreci olmadığı sürece elektrik ve doğalgaza yılsonuna kadar zam yapmayacağız" diyen Albayrak, "Vatandaşlarımızdan bu mücadeleye sahip çıkmalarını istiyoruz" ifadesini kullandı.

Bu açıklamanın ardından Netzen Bilgi Teknolojileri de program kapsamında tüm üretmiş olduğu milli iş yazılımlarında ve e-ticaret yazılımlarında yılsonuna kadar %30 indirim uyguladığını açıkladı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı tanıtım toplantısı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli nin yanı sıra iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi nde gerçekleştirildi.

Tüm firmalara konu ile ilgili çağrı yapan Albayrak, indirim kararlarının firmaların inisiyatifinde olacağını ve "hali hazırdaki indirim kampanyalarına ek olarak yapılacağını" belirtti. Bu çağrının ardından Netzen Bilgi Teknolojileri de çağrıya sessiz kalmadı ve tüm üretmiş olduğu milli iş yazılımlarında ve e-ticaret yazılımlarında %30 indirim uyguladı bu indirimlerden 10.10.2018 tarihinden itibaren yararlanabilirsiniz.

Netzen Yetkilileri, Milli iş yazılımları Türkiye de hizmet veren Esnaf ve KOBİ lerin işlerine güç katan iş yazılımlarıdır. Esnaf ve Kobilerimiz bu yazılımlarla Topyekun Mücadele Programına katkıda bulunabileceklerine inanmaktayız dedi.

İş yazılımlarımızı Esnaf ve KOBİ lerimiz netzen.com.tr internet sitemizden vade farkı ödemeden taksit seçenekleri ile kolayca %30 indirimli satın alabilirler.